Naše stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK
Máte své oblíbené
obchodníky
pod palcem?

Květinářství u Chudějů

Rodinný obchod zaměřený na pěstování orchidejí, jejich péči a vůbec vše co se těchto květin týká.V nabídce obchodu naleznete i zahradní potřeby, případně je tu pro vás k dispozici i rostlino-lékařská poradna.Velice rádi vás uvidíme v našem kamenném obchodě v Hrušovanech nad Jevišovkou. Objednat si také můžete rozvoz květin k jakékoliv příležitosti v Hrušovanech nad Jevišovkou a okolí. Rozvoz a doručení květin si můžete objednat na našem eshopu online, osobně v naší prodejně nebo telefonicky.

Kontakt
Květinářství u Chudějů
náměstí Míru 89, Hrušovany nad Jevišovkou
tel.: 777 109 762
e-mail: info@kvetiny-chudejova.cz
web: https://kvetiny-chudejova.cz/

mapa zde

Hodnocení v rámci projektu

Přednosti
  • Parkování přímo před prodejnou
  • Čisté a uklizené prostředí
Nedostatky
  • Špatný vstup pro hendicapované (schod)
  • Úzká chodbička mezi regály (hlavně v sezoně)zpět
Nezisková organizace, založená za účelem podpory rodin a seniorů. Posláním organizace je pomáhat sociálně slabým, seniorům a vyloučeným sociálním skupinám. Ad fontem se také věnuje organizaci kulturních akcí, zejména se zaměřením na mezigenerační soužití a podporu mezigeneračních vazeb.


Sdružení obrany spotřebitelů – Asociace, z.s. sídlí v centru Brna na adrese Mečová 5, kde je spotřebitelská poradna i koordinační centrum pro všechny poradny v ČR. Mezi hlavní úkoly sdružení patří zajišťování bezplatného spotřebitelského poradenství. Sdružení poskytuje spotřebitelům osobně, e-mailem či telefonicky spotřebitelské právní rady v jejich problémech.
realizátor
projektu


Ad Fontem, z.s.
Klecandova 712/11
613 00 Brno – Černá Pole

www.adfontem.cz
napište nám

OPIŠTE KONTROLNÍ KÓD

Aktivity projektu Prověřeno seniory jsou podpořeny z dotačního programu.
Podpora veřejně účelných aktivit seniorských a proseniorských organizací s celostátní působností.
© 2021 proverenoseniory.cz